خانه / درباره پارسا

درباره پارسا

با استعانت از پروردگار متعال ، گالری پارسا فصل نوینی از فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید و عرضه مبلمان خانگی آغاز نموده است. به اعتقاد گالری پارسا مشتریان حق دارند از چگونگی ساخت و تولید مبلمان ، اطلاعات لازم و کافی را بدست آورده تا این اطلاعات در انتخاب صحیح آنها به کار رود .
یکی از مشخصات بارز محصولات گالری پارسا ، به کار گیری سبک و مدل های روز جهانی و طراحی و اصلاحات مطابق با سلیقه بومی است . تنوع محصولات گالری پارسا تقریبا به حدی است که تمامی سلیقه های مشتریان را جوابگو می باشد .
گالری پارسا با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن مورد نیاز و نیز نیروی کار متخصص و ماهر توانسته محصولاتی با کیفیت در حد استانداردهای جهانی تولید نماید . کیفیت بالای دوزندگی ، باعث متفاوت شدن محصولات این گالری از سایر محصولات مشابه در بازار ایران شده است .
استفاده از تکنولوژی روز جهانی در ساخت فریم محصولات گالری پارسا و رعایت دقیق ارگونومی بدن انسان ، علاوه بر افزایش عمر مفید محصولات ، هیچ گونه عوارضی برای انسان به دنبال نداشته که این عامل تفاوت بسیاری را بین این محصولات و موارد مشابه بازار ایران ایجاد نموده است .
به کار گیری مرغوب ترین چوب موجود در بازار ایران که قابلیت استفاده مبلمان را در هر شرایط آب و هوایی داراست ، محصولات گالری پارسا را از این لحاظ نیز جزو کالاهای با کیفیت بازار به شمار می آورد .
استفاده از با کیفیت ترین اسفنج موجود بازار ایران باعث تولید محصولات با درجه کیفی بسیار بالا شده که به راحتی می توان تولیدات گالری پارسا را سال های طولانی بدون از دست دادن کیفیت اولیه استفاده نمود .
جهت رفاه حال خریداران محترم و جلوگیری از افزایش قیمت محصولات برای مصرف کننده ، گالری پارسا اقدام به عرضه محصولات به صورت مستقیم نموده و در همین راستا شعب خود را در کلیه استان های کشور یکی پس از دیگری افتتاح می نماید .