خانه / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

تعریف کلمات کلیدی

کاربر:  به فردی گفته میشود که از سایت بازدید می نماید

مشترک: به فردی اطلاق میشود که در سایت ثبت نام کرده و خواهان دریافت خبرنامه میباشد

فروشنده : فروشگاه اینترنتی شرکت گروه مبلمان پارسا به نشانی www.ParsaGallery.ir

خریدار : به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام نماید.

سامانه تعاملی پیامک:  به سیستم اطلاع رسانی پیامکی پویا و واکنش گرا به روش کد از طریق دریافت و ارسال پیامک (اس ام اس) به شماره های ۱۰۰۰۲۱۶۶۶۸۷۲۹۴ و  ۰۲۱۶۶۶۸۷۲۹۴  گفته میشود.

 

شرایط و قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت گروه مبلمان پارسا  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و  به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از سایت گروه مبلمان پارسا خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت گروه مبلمان پارسا  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات  و  بخشهای سایت گروه مبلمان پارسا  ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط  سایت گروه مبلمان پارسا  جزئی از اموال شرکت گروه مبلمان پارسا  محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار شرکت گروه مبلمان پارسا  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت گروه مبلمان پارسا  محفوظ  است.

شما به شرکت گروه مبلمان پارسا اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از سایت گروه مبلمان پارسا  به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار افتادن و یا اختلال در عملیات وب سایت شود، استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته و یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستید.

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و از ما رضایت کتبی داشته باشید. استفاده از محتویات سایت گروه مبلمان پارسا  برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

سایت گروه مبلمان پارسا  امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

گروه مبلمان پارسا  مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش تمام  و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گروه مبلمان پارسا محفوظ است.

 

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

گروه مبلمان پارسا  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

 

سیاستهای قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در گروه مبلمان پارسا  مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت کلیه محصولات با احتساب هزینه‏‌های بسته بندی لحاظ شده است. بدلیل کسر هزینه سربار فروشگاهی و همچنین ترویج فرهنگ تجارت الکترونیکی و  همچنین مزیت زیست محیطی ،  قیمت محصولات  در سایت گروه مبلمان پارسا حداقل دو درصد پایینتر از شعب به فروش میرسد.

هزینه حمل کالا براساس تعرفه حمل جداگانه دریافت خواهد شد.

 

آشنایی با مراحل ثبت سفارش تا تحویل محصول

گروه مبلمان پارسا   به خریداران خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. پردازش سفارشات تا ساعت ۵ بعداز ظهر و سفارشاتی که در ایام تعطیل دریافت شده،  اولین روز کاری بعد خواهد بود.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. بعد از اینکه ثبت سفارش انجام شد از واحد امور مشتریان  با شما تماس خواهند گرفت.

حمل کالا تنها تا درب محل خریدار به عهده گروه مبلمان پارسا می باشد و درصورتی که نیاز به خدمات ویژه برای تحویل کالا  و چیدمان در محل مورد نظر خریدار باشد، می بایست قبلا دراین خصوص هماهنگی انجام شود.

 

شرایط انصراف از خرید محصول ، عودت محصول خریداری شده

مشتری پس از تایید سفارش خود و پرداخت مبلغ آن تا  دو روز کاری حق انصراف از قبول کالای غیر سفارشی را دارد . همچنین در صورت ثبت سفارش اختصاصی (غیرروتین) توسط مشتری، با کسر هزینه های انجام شده (غیر روتین)، مشتری میتواند اقدام به انصراف نماید.

اگر کالا پیش از اعلام انصراف مشتری به مقصد او حمل شده باشد درصورتی حق انصراف جاری خواهد بود که مشتری محصول را تحویل نگیرد و محصول را در زمان ارسال عودت دهد، همچنین در این صورت هزیته حمل کالا از پرداخت اولیه مشتری کسر خواهد شد .

 

تعهدات فروشنده

فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده ، طبق شرایط برای خریدار ارسال کند.

 

تعهدات خریدار

خریدار می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست،  مسئولیت کلیه عواقب آن با ایشان خواهد بود.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا عیوب ظاهری را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نمی گیرد.

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش هر کالا درکنار محصول  ذکر شده است.

 

طرحهای تشویقی و پروموشن

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و بصورت مستمر و دوره ای در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی  بسیار ویژه تر نسبت به فروشهای عادی درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.

 

نقدها ، نظرات ،  ارتباطات و سایر مطالب

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مدنظر داشته باشند ،  بدیهی است که اگر این قوانین رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد. با این وجود گروه مبلمان پارسا  هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی گروه مبلمان پارسا  درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

 

  • برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.
  • نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
  • با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.
  • جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
  • با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از دیگر بخش‌های در نظر گرفته شده در سایت استفاده نمایید.
  • تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان غیر فارسی خودداری نمایید.
  • کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
  • ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
  • لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، سیاسی ، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

 

نحوه ارتباط مستقیم با کاربران

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت گروه مبلمان پارسا  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت گروه مبلمان پارسا  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت گروه مبلمان پارسا  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد سایت گروه مبلمان پارسا   برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربری تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشد، می‌تواند با ارسال عدد ۹۰۱ به سامانه پیامکی پارسا،  دریافت پیامک را غیرفعال و با ارسال عدد ۹۰۰ مجددا دریافت پیامک را فعال کند.

سامانه تعاملی پیامک گروه مبلمان پارسا که وضعیت پردازش سفارش را به اطلاع خریداران می‌رساند، همچنین میتوانید برای شناخت بیشتر با سایر کدهای تعاملی عدد ۰ را به شماره  ۱۰۰۰۲۱۶۶۶۸۷۲۹۴ و یا ۰۲۱۶۶۶۸۷۲۹۴ ارسال نمایید. (لطفا اعداد را بصورت لاتین ارسال نمایید)

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه اینترنتی  www.ParsaGallery.ir است.  همچنین گروه مبلمان پارسا هیچگونه سایت اینترنتی یا آدرسی غیر از  www.ParsaGallery.ir  جهت فروش نداشته و کاربران جهت برقراری ارتباط، می‏‌توانند از طریق راههای ذکر شده در بخش ارتباط با ما  ،  در تماس باشند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مبل پارسا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گروه مبلمان پارسا است و در صورت دریافت این قبیل ایمیل یا پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@ParsaGallery.ir اطلاع دهید.